Firma sprzątająca
Przedszkole Tuptusie w Radwanicach

Stomatolog Groblice
Strona Główna Gmina Siechnice
Forum dyskusyjne mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
www.siechnice.pl
Nowy gminny portal już działa

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteśmy śmieciarzami
Autor Wiadomość
hudiey 
Superforumowicz

Wysłany: 20-08-2012, 10:59   Jesteśmy śmieciarzami

Nie wierzycie - idźcie nad zbiornik rekreacyjny po ciepłym weekendzie.

Aż szkoda, że znów jest ciepło, śmieci rosną szybciej :evil:

PS. Napisałem my, bo choć żaden śmieć nie jest mój, to jednak należę do tej społeczności. Pewnie to też nie Twoje śmieci, ale, że leżą na terenie naszej gminy, miasta, to jednak są również moje, Twoje i świadczą i o mnie, i o Tobie.

Morte 
Superforumowicz

Wysłany: 21-08-2012, 19:45   

To przykre, że dolnośląskie (zachód) jest najbrudniejszym województwem w Polsce. Najczystszym województwem jest podkarpackie (wschód). Tam w zasadzie nie spotkasz nawet jednego porzuconego niedopałka na chodniku, parki rowy i inne trawy zawsze przystrzyżone, a wody nadają się do picia prosto ze zbiorników. Niestety Polska jako całość wypada podobno gorzej od Rumunii (wg „zielonego rankingu” Reader's Digest) co wydaje się być bardzo dziwne. Może tego typu akcje: http://wroclaw.gazeta.pl/...olny_Slask.html podciągną trochę tą marną statystykę i Dolny Śląsk przestanie zaniżać pozycję Polski na świecie.

xyz 
Aktywny

Wysłany: 04-03-2015, 15:55   

Morte napisał/a:
To przykre, że dolnośląskie (zachód) jest najbrudniejszym województwem w Polsce.

Twój wpis jest mocno nieaktualny. Zobaczcie teraz zanim jeszcze chwasty tego nie zasłonią co dzieje się po rowach. I to jest nagminne. Jeźdzę codziennie nawet po 100 kilometrów i wszędzie jest to samo!
To co widać po wprowadzeniu ustawy śmieciowej woła o pomstę do nieba. Takiej hipokryzji jak w naszym narodzie to nigdzie się nie znajdzie - ekolodzy co dla kilku złoty oszczędności (czytaj: kradzieży) oszukują w deklaracjach śmieciowych. Potem ma za mało kubłów to buch do rowu. A co tam w końcu to nie jego sprawa.
Zawsze będę uważał że kary są za małe. Jak takiego gada złapią powinien zapłacić 5000 zł a nie 500 zł

Morte 
Superforumowicz

Wysłany: 05-03-2015, 15:20   

xyz napisał/a:
za mało kubłów to buch do rowu
albo do lasu, ostatnio widziałem ciągnik z przyczepą wjechał do lasu koło Oławy (w okolicy Zakładu Gospodarowania Odpadami) i wywalił gruz na pobocze. Najlepsze, że w ogóle się nie stresował moją obecnością. Powinienem był to zgłosić, ale ta jego pewność siebie mnie rozbroiła że wzbudziła się we mnie wątpliwość, czy może gruz nie jest traktowany jako śmieć, albo że może zamierza go rozgarnąć i utwardzić nim drogę. Skoro takie rzeczy są normą to nic dziwnego że jest jak jest.

snajper 
Superforumowicz

Wysłany: 19-04-2015, 13:07   

Smartfonik, kilka zdjęć i przekazać gdzie trzeba. Jak nie będziemy reagować na to w taki wydaje się łatwy sposób, to zawsze będzie ten gruz do lasu jechał.

Odpowiedz do tematu