Firma sprzątająca
Przedszkole Tuptusie w Radwanicach

Senso Glaz Adam Kowalski
Strona Główna Gmina Siechnice
Forum dyskusyjne mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
www.siechnice.pl
Nowy gminny portal już działa

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Podstawowa
Autor Wiadomość
snajper 
Superforumowicz

Wysłany: 04-01-2008, 15:42   Szkoła Podstawowa

Czy Wasze dzieci chodzą do SP Siechnice, jaka jest Wasza opinia o niej (myślę o zapisaniu dziecka, obecnie chodzi do szkoły we Wrocławiu.

Kifer
[Usunięty]

Wysłany: 05-01-2008, 19:13   

Syn jest w drugiej klasie i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń , zwłaszcza po tym jak słysze co się dzieje w szkołach we Wrocławiu gdzie jest duuużo więcej dzieci. Mozna dziecko zostawiać w świetlicy ( po miesiącu chciał już zostawać co najmniej do 15tej bo byli koledzy ), panie są miłe i widać że dbają o dzieci, stołówka też jest ok, obiady 3,5 za dzień ( chyba ) z dwóch dań i często słysze tato zjadłem wszystko! A szkoła? jest sala gimnastyczna , dużo kólek zainteresowań, sporo wycieczek i dość sensowne mundurki za jedyne 38 zł - kamizelka dżinsowa. A ! I z szatni jeszcze nam nic nie zginęło... Pozdrawiam.

ŁoBuziak 
Superforumowicz

Wysłany: 06-01-2008, 13:00   

Ja chodzilam do Szkoly Podstawowej w Siechnicach przez 9 lat (w sensie 6lat szkoly podstawowej i 3 lata gimnazjum). Byc moze kadra nauczycielska zmienila sie od czasu kiedy zostalam absolwentem tej szkoly.
Kifer napisał/a:
stołówka też jest ok, obiady 3,5 za dzień ( chyba ) z dwóch dań

Kiedys byla taka mozliwosc, ze mozna bylo wykupic i zupy i cale obiady. Jedzenie bardzo pyszne. Panie nawet czasami dawaly dokladki, jak im zostawalo :)

Kiedys w swietlicy zostawaly tylko dzieci, ktore dojezdzaly z innych miejscowosci tj. Groblice, Zebice i Sulecin, a dzieci z Siechnic same wracaly do domow. Jezeli ktos chce zapisac swoje dziecko do swietlicy to nie ma z tym problemow :) Dla kazdego dziecka znajdzie sie jakies zajecie, to ogladanie bajek, czytanie ksiazek, rysowanie, gry planszowe itp.

Co najwazniejsze w szkole podstawowej jest gabinet dentystyczny i pielegniarski (tylko nie jestem pewna, czy ten gabinet pielegniarski nie zostal przeniesiony do gimnazjum), ale zawsze mozna sie dowiedziec w sekretariacie szkoly :)

Nie wiem jak teraz, ale kiedys byly zajecia pozalekcyjne: byly SKSy - koszykowka, siatkowka, pilka reczna, byly tance - zespol ZODIAK. (Bylo to za darmo! Jezeli sa tego typu zajecia to i pewnie S! za darmo do tej pory, bo z tego co slyszalam we Wroclawiu trzeba placic za zajecia pozalekcyjne).

Warto sie przejsc albo zadzwonic do sekretariatu szkoly i wypytac sie o zajecia pozalekcyjne dla dzieciaczkow. :)

Jak przyjdzie mi cos jeszcze do glowy to napisze.

snajper 
Superforumowicz

Wysłany: 10-01-2008, 22:14   

Dzięki za informacje, na pewno pomoga mi w decyzji. Dziwi mnie tylko, że jest ponad 150 wyświetleń i tylko dwa komentarze, chyba czytają go prawie sami bezdzietni. Jeszcze raz dzięki.

Odpowiedz do tematu