Firma sprzątająca
Strona Główna Gmina Siechnice
Forum dyskusyjne mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
www.siechnice.pl
Pierwszy w gminie czujnik smogu już działa

Pomiar całą dobę, wyniki online.
WEJDŹ TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Podstawowa
Autor Wiadomość
snajper 
Superforumowicz

Wysłany: 04-01-2008, 15:42   Szkoła Podstawowa

Czy Wasze dzieci chodzą do SP Siechnice, jaka jest Wasza opinia o niej (myślę o zapisaniu dziecka, obecnie chodzi do szkoły we Wrocławiu.

Kifer
[Usunięty]

Wysłany: 05-01-2008, 19:13   

Syn jest w drugiej klasie i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń , zwłaszcza po tym jak słysze co się dzieje w szkołach we Wrocławiu gdzie jest duuużo więcej dzieci. Mozna dziecko zostawiać w świetlicy ( po miesiącu chciał już zostawać co najmniej do 15tej bo byli koledzy ), panie są miłe i widać że dbają o dzieci, stołówka też jest ok, obiady 3,5 za dzień ( chyba ) z dwóch dań i często słysze tato zjadłem wszystko! A szkoła? jest sala gimnastyczna , dużo kólek zainteresowań, sporo wycieczek i dość sensowne mundurki za jedyne 38 zł - kamizelka dżinsowa. A ! I z szatni jeszcze nam nic nie zginęło... Pozdrawiam.

ŁoBuziak 
Superforumowicz

Wysłany: 06-01-2008, 13:00   

Ja chodzilam do Szkoly Podstawowej w Siechnicach przez 9 lat (w sensie 6lat szkoly podstawowej i 3 lata gimnazjum). Byc moze kadra nauczycielska zmienila sie od czasu kiedy zostalam absolwentem tej szkoly.
Kifer napisał/a:
stołówka też jest ok, obiady 3,5 za dzień ( chyba ) z dwóch dań

Kiedys byla taka mozliwosc, ze mozna bylo wykupic i zupy i cale obiady. Jedzenie bardzo pyszne. Panie nawet czasami dawaly dokladki, jak im zostawalo :)

Kiedys w swietlicy zostawaly tylko dzieci, ktore dojezdzaly z innych miejscowosci tj. Groblice, Zebice i Sulecin, a dzieci z Siechnic same wracaly do domow. Jezeli ktos chce zapisac swoje dziecko do swietlicy to nie ma z tym problemow :) Dla kazdego dziecka znajdzie sie jakies zajecie, to ogladanie bajek, czytanie ksiazek, rysowanie, gry planszowe itp.

Co najwazniejsze w szkole podstawowej jest gabinet dentystyczny i pielegniarski (tylko nie jestem pewna, czy ten gabinet pielegniarski nie zostal przeniesiony do gimnazjum), ale zawsze mozna sie dowiedziec w sekretariacie szkoly :)

Nie wiem jak teraz, ale kiedys byly zajecia pozalekcyjne: byly SKSy - koszykowka, siatkowka, pilka reczna, byly tance - zespol ZODIAK. (Bylo to za darmo! Jezeli sa tego typu zajecia to i pewnie S! za darmo do tej pory, bo z tego co slyszalam we Wroclawiu trzeba placic za zajecia pozalekcyjne).

Warto sie przejsc albo zadzwonic do sekretariatu szkoly i wypytac sie o zajecia pozalekcyjne dla dzieciaczkow. :)

Jak przyjdzie mi cos jeszcze do glowy to napisze.

snajper 
Superforumowicz

Wysłany: 10-01-2008, 22:14   

Dzięki za informacje, na pewno pomoga mi w decyzji. Dziwi mnie tylko, że jest ponad 150 wyświetleń i tylko dwa komentarze, chyba czytają go prawie sami bezdzietni. Jeszcze raz dzięki.

Odpowiedz do tematu