Firma sprzątająca
Przedszkole Tuptusie w Radwanicach

Senso Glaz Adam Kowalski
Strona Główna Gmina Siechnice
Forum dyskusyjne mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
www.siechnice.pl
Nowy gminny portal już działa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Orion
06-09-2008, 19:09
Szkoła w Radwanicach
Autor Wiadomość
kozi bob
[Usunięty]

Wysłany: 25-01-2007, 21:42   

Prezes, Nie zachowuj sie jak kapus i donosiciel. Pewnie jeszcze Ci z tej podstawowki zostalo komunistyczne wychowanie.
Prezes napisał/a:
Po poście Lucusia, który na tym forum we wszystkich w zasadzie postach kogoś obrażał
.
Pewnie teskniles przez te wszystkie lata za swoja stara poodstawoweczka i dlatego teraz tam pracujesz.
Prezes napisał/a:
Nie masz człowieku nic do powiedzenia, poza obrażaniem, to obrażaj w realu, bo w necie to każdy tchórz potrafi.
Nie masz dosc Grzesiu? przeciez i tak łacha drą z Ciebie juz koledzy z boiska...

Prezes 

Wysłany: 25-01-2007, 22:02   

Kolejny dyżurny obrażający na tym forum...
Ja nie pracuję w szkole w Radwanicach.
Po boisku nie biegam od dość dawna, a jeśli ktoś ze mnie łacha drze, to głównie ci, którzy mieli kłopot ze skończeniem podstawówki naszej, jak i by mieli kłopot ze skończeniem innych szkół... Oni ją najbardziej krytykują.

Pozdrawiam tych, co dyskutują na argumenty, nie na obelgi.

[ Dodano: Pią Sty 26, 2007 17:31 ]
http://www.sw-katarzyna.pl/szkoly/radwanice/

Oto adres strony szkoły w Radwanicach.

antek
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2007, 18:31   

kozi bob napisał/a:
Nie masz dosc Grzesiu? przeciez i tak łacha drą z Ciebie juz koledzy z boiska...

??? Ty i Lucus jestescie bardzo smutnymi osobami(chociaz niewykluczone ze jedna i ta sama). Bez merytorycznych argumentow, tylko obrazajac, za pomoca medium dajacego poczucie anonimowosci staracie sie dowartosciowac. Nie powiem ze rozumiem wasza frustracje ale widze ze macie jakies powazne ku niej powody.

Tylko zapominacie o jednym. Zdania rynsztoku nie bierze sie pod uwage. Smieci sie usuwa. I dlatego uwazam ze administratorzy tego forum wlasnie tak powinni z wami postapic. Spuscic w toalecie i zapomniec.

kozi bob
[Usunięty]

Wysłany: 27-01-2007, 18:34   

antek napisał/a:
Tylko zapominacie o jednym. Zdania rynsztoku nie bierze sie pod uwage. Smieci sie usuwa. I dlatego uwazam ze administratorzy tego forum wlasnie tak powinni z wami postapic. Spuscic w toalecie i zapomniec.

Nie uwazam, ze ostrzejszy ton wypowiedzi i zdania uzyte dosadnie sa przyczyna by komus kneblowac usta. Rownie dobrze moglbym powiedziec, ze w tym co napisales powyzej obrazasz mnie, ale tak samo szanuje twoja wolnosc wypowiedzi jak innych. Zacznij odrozniac obrazanie kogos od zwyklego zbulwersowania wywolanego sprzecznoscia pogladow. A do prezesa osobiscie nic nie mam, poprostu mialem inne poglady na to co pisze.

Pozdrawiam

ps.
antek napisał/a:
Ty i Lucus jestescie bardzo smutnymi osobami(chociaz niewykluczone ze jedna i ta sama).

Nie znam wszystkich wiesniakow z naszej wioski (zaznaczam, ze sam tez sie uwazam za wiesniaka, zebyscie sie znow nie zbulwersowali) i jestem wesolym czlowiekiem.

FIFI
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 19:33   

Lucuś a tobie to słoma z butów wystaje aż miło skoro dzieci od małego wyzywasz od zachukanych wieśniaczków.Te zachukane wieśniaczki są pewnie bardziej inteligentne od ciebie(jeżeli wiesz co to słowo znaczy)

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 19:44 ]
Johnny a ty gdzie się uczyłeś pisać?Ludzie za caratu pisali z mniejszymi błędami niż Ty piszesz w XXI wieku!!!

antek
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 20:09   

kozi bob napisał/a:
Nie uwazam, ze ostrzejszy ton wypowiedzi i zdania uzyte dosadnie sa przyczyna by komus kneblowac usta. Rownie dobrze moglbym powiedziec, ze w tym co napisales powyzej obrazasz mnie, ale tak samo szanuje twoja wolnosc wypowiedzi jak innych. Zacznij odrozniac obrazanie kogos od zwyklego zbulwersowania wywolanego sprzecznoscia pogladow. A do prezesa osobiscie nic nie mam, poprostu mialem inne poglady na to co pisze.

Nie badz cynikiem. Chociaz sam nie wiem czy moja odpowiedz w jakis sposob ciebie nie nobilituje...

Obrazasz ludzi na forum bez opamietania. Dla mnie postawa i poglady ktore reprezetnujesz to smieci. Nie pochlebiaj sobie ze idzie tutaj o dyskusje nawet w minimalny sposob merytoryczna. Swoje zdanie wyrazilem. Uwazam ze w internecie dajesz upust swojej zlosci. Jak wielu frustratow. Malutkich, nic nieznaczacych frustratow. Nic do ciebie nie mam. Tak samo jak ciezko winic osoby psychicznie chore za ich ulomnosci. Ale mi sie nie wydaje zebyc cierpial na jakas z chorob zmniejszajacych poczytalnosc. Swiadomie piszesz moim zdaniem wulgarne rzeczy. Moze masz w tym radosc ? Nie wiem. Ja takiego zboczenia nie mam. Ale wiem ze takie osoby jak ty powinny byc eliminowane z publicznych dyskusji. Tylko nie wyjezdzaj o jakiejs wolnosci wypowiedzi. Nie ma wolnosci wypowiedzi w momencie gdy naruszasz dobra innych osob.

Dopoki nie zrozumiesz ze argumenty ad personem swidcza a malosci osoby takich argumentow uzywajacej to nie osmieszaj sie piszac ze ktos cie knebluje usta.

Prezes 

Wysłany: 29-01-2007, 12:38   

Czyżby kozi bob się zmieszał i ... zarejestrował pod kolejnym nickiem???
A może skin bokser to on???

Orion, co o tym sądzisz, możesz to sprawdzić???

Szkoda, że ciekawa dyskusja o szkole zeszła na temat braku elementarnych zasad wychowania i zacowania wśród ludzi...

Orion 

Wysłany: 29-01-2007, 13:55   

Prezes napisał/a:
Orion, co o tym sądzisz, możesz to sprawdzić???

To pytanie do admina. czasami jest to trudne, bo wielu użytkowników ma zmienne IP albo współdzielone z innymi użytkownikami.

Kate
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2007, 16:57   

Trole bedą zawsze, poprostu nie można ich karmić wdawając się w dysputy z nimi, najlepiej usówać ich posty od razu gdy są tylko kolejnymi, które kogoś obrażają, albo prowokują.

skin bokser
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2007, 20:18   

Brawa dla koziego boba!!!!!!!!!!!!

kozi bob
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2007, 22:26   

Prezes napisał/a:
Czyżby kozi bob się zmieszał i ... zarejestrował pod kolejnym nickiem???
A może skin bokser to on???

Gościu, po co wprowadzasz tutaj jakis nerwowy nastroj? Masz manie przesladowcza? Jesli chodzi o to co napisales to zapewniam Cie, ze nie znam skin bokser, a pisze tylko i wylacznie za siebie. Przestan juz pisac jaki to zly jestem bo to nudne. To co mialem do napisania napislem i tyle, nie zalezy mi by tu robic ludziom na zlosc z premedytacja. Jesli mam cos do napisania, a to sie nie pokrywa z twoim (jestem burakiem) pogladem to napisz mi na PW i chetnie podyskutuje, zachowujac przy tym w stosunku do ciebie wszelkie normy poprawnosci.

Mika
[Usunięty]

Wysłany: 11-01-2008, 13:47   

Witam, ja woze swoje dziecko do szkoly z wroclawia i jestem zadowolo, szkola jest spokojna, klasa nie ma nawet 20-tu dzieciaczkow, po rozmowach z kolezankami, ktore daly swoje dzieci do szkoly na ksiezu malym, nie mam zadnych watpliwosci, ze moja decyzja byla dobra. Ksieze - klasa 30-osobowa, dzieci rozpuszczone, w 1 klasie maja juz uwagi w dzienniczkach a mamy sa wzywane na rozmowy indywidualne, dzieci nawet spokojne nasladuja te, ktore rozrabiaja, nauczycielka przy tak licznek klasie nie moze posiecic moim zdaniem swojej uwagi kazdemu z dzieci.
Mika

Odpowiedz do tematu