Firma sprzątająca
Strona Główna Gmina Siechnice
Forum dyskusyjne mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
www.siechnice.pl
Pierwszy w gminie czujnik smogu już działa

Pomiar całą dobę, wyniki online.
WEJDŹ TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
ATOM - Kamienica II
Autor Wiadomość
phenomena 
Aktywny

Ostrzeżeń:
 3/3/5
  Wysłany: 15-03-2013, 22:46   ATOM - Kamienica II

Witam,
wiem że Ratuszowa to nie Atom ale moze akurat bedzie ktos z mieszkancow pierwszego etapu Kamienicy ATOMu. Mam zamiar nabyc mieszkanie w 2 etapie. Prosilbym o opinie nt. dewelopera i mieszkan w 1 etapie. Prosilbym tez o podanie ile placiliscie za metr i jaki lokal nabyliscie, bardzo ułatwi mi to podjecie decyzji. Dziekuje.

ashanti11 
Nowicjusz

Wysłany: 20-03-2013, 09:48   

Ja nabyłam mieszkanie w 1 etapie i jestem bardzo zadowolona. Atom to deweloper ktorego moge smialo polecic. Niestety za metr placilam duzo wiecej niz jest teraz 4900 zł brutto. Z atomem nie mozna negocjowac cen ( opuszczaja 1 %), ale zachowuja sie bardzo dobrze. jezeli sa jakies ustreki reaguja szybko, jakos materialow jest bardzo dobra, a kiedy przy ostatecznym oddaniu mieszkania wyxchodzi wiecej metrow nie trzeba doplacac tak jak jest u innych ( u mnei wyszlo wiecej)a jak wychodzi mniej to oddaja pieniadze. Ja mam mieszkanie na parterze i takie polcema, ogrodek latem to cos wspanialego. Nie polecam jedynie miejsc postojowych, sa bardzo male i drogie.

phenomena 
Aktywny

Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 21-03-2013, 13:49   

Dzieki za info. Jesli jeszcze ktos chcialby sie wypowiedziec na temat ATOMu to zapraszam!

kropka 
Nowicjusz

Wysłany: 03-07-2013, 09:51   

Chcemy kupić mieszkanie w atomie juz oglądaliśmy mieszanie i blok i inwestycja sie nam podoba male niskie bloki i winda jest :) i zastanwaimy sie nad opcja wykonczeni pod klucz moze jest ktos na forum kto korzystal z tej opcji chodzi mi o jakos wykonczenia czy warto czy lepiej samemu wykończyć :)

Odpowiedz do tematu